Chiny stały się jednym z najważniejszych odbiorców towarów. Szczególną popularnością cieszą się produkty europejskie. Tym samym eksport produktów europejskich do Chin jest szalenie opłacalny i pozwalający na rozwinięcie polskich przedsiębiorstw, które — nota benne — są doskonale postrzegane na azjatyckich rynkach branżowych.

Zaufaj profesjonalistom

Współpraca z chińskimi odbiorcami to dla początkujących prawdziwa egzotyka. Bez właściwej i rozległej wiedzy nie łatwo jest się odnaleźć w tak odmiennej rzeczywistości — tak gospodarczej, jak i kulturowej. Specjaliści z ChinaWay łączą dwie tak odległe bieguny, sprawiając, że dla Polskiego przedsiębiorcy eksport produktów do Chin nie jest żadną trudnością.

Naszym celem jest nie tylko pomoc w dotarciu do nowych partnerów handlowych, ale przede wszystkim minimalizacja ryzyka współpracy. Jesteśmy bowiem specjalistami o międzynarodowym zasięgu. Pracujemy aktywnie w Polce oraz w Chinach. Znajomość specyfiki obu krajów oraz eksperci po obu stronach to czynniki podnoszące bezpieczeństwo i wpływające na efektywność transakcji wraz z jej tendencją wzrostową. Gwarantujemy wsparcie biznesowe, szczegółową analizę rynku i solidny marketing internetowy.

Słodki biznes w Chinach

Chińczycy od niedawna są sympatykami naszych Polskich produktów, przykładowo jeszcze w 2013 roku eksport słodyczy do Chin — głównie tych z zawartością kakao — wynosił niespełna 2,8 procent, ale już w 2014 roku osiągnął sprzedaż na poziomie 40 procent. Ta wzrostowa tendencja nadal się utrzymuje, co należy odczytywać jako zaproszenie do zagoszczenia na dobre na tamtejszym rynku.

ChinaWay jest partnerem, z którym Twoje słodkości będą lukratywnym i pożądanym produktem w dalekiej Azji. Wspólnie z Państwem odkryjemy wielki świat nieskończonych możliwości.