Chiny to ogromny i stabilny rynek oraz sektor produkcji najróżniejszych przedmiotów, począwszy od ubrań, poprzez produkty codziennego użytku, aż po sprzęty domowe. Kraj ten może być doskonałym partnerem biznesowym dla polskich przedsiębiorców, zainteresowanych importem produktów z tego państwa oraz dystrybucją w Polsce. W jaki sposób zorganizować import z Chin nie posiadając wiedzy o tym rynku ani kontaktów biznesowych?Zapraszamy po więcej szczegółów na naszą stronę www - www.chinyimport.plSpecjaliści ChinaWay

Oferujemy kompleksową pomoc w kwestii importu wybranych przez przedsiębiorcę towarów z Chin. Przede wszystkim wsparcie to polega na docieraniu do partnerów handlowych, mogących zaoferować odpowiednie produkty. Kolejnym elementem są negocjacje z producentami, dzięki czemu można dokonywać korzystnych pod względem finansowym transakcji. Ogromne znaczenie ma również kontrola jakościowo- ilościowa przed spedycją towarów do kraju. Pomoc ChinaWay gwarantuje bezpieczeństwo i zadowolenie z otrzymanych produktów, ponieważ są one sprawdzane na miejscu przez doświadczonych specjalistów. Ostatnim ogniwem wsparcia jet dostarczenie produktów bezpośrednio do klienta.

Współpraca z ChinaWay w kwestii, jaką jest import z Chin chroni przed ryzykownymi decyzjami, nieuczciwymi i działającymi nielegalnie kontrahentami, stratą przeznaczonych na inwestycję środków pieniężnych czy też ewentualnymi problemami prawnymi. Dzięki pomocy doradców można między innymi nabyć pewności co do formy prawnej chińskiego partnera biznesowego oraz posiadania przez niego niezbędnych certyfikatów na wytworzony towar.