Najnowszym projektem ChinaWay jest platforma matchmakingowa Made in Europe. Skierowana jest do polskich firm poszukujących możliwości wejścia ze swoimi produktami lub usługami na rynek chiński. Wszystkie informacje zawarte na platformie przedstawione są zarówno w języku chińskim, jak i angielskim. Jako że większość Chińczyków nie posługuje się językami europejskimi jedyną możliwością jest komunikacja w języku chińskim. Dzięki temu umożliwiamy firmom z Polski zaistnienie w świadomości kilkuset milionowej społeczności.

Platforma Made in Europe działająca na chińskim serwerze pozwala pozyskać polskim firmom potencjalnych partnerów biznesowych na największym rynku e-commerce na świecie. ChinaWay oferuje kompleksowe wsparcie oraz niskie koszty. Ze względu na fakt, że nasza firma znajduje się zarówno w Chinach jak i Europie, rozumiemy różne modele biznesowe i sposoby myślenia.

Obecnie chiński rynek internetowy posiada jedną z największych dynamik rozwoju i jest wartościowo największym rynkiem e-commerce na świecie. Ponad 50% mieszkańców Chin przed dokonaniem zakupu sprawdza w Internecie – niezwykle popularnym tam medium – informacje na temat dostępności produktów czy też ceny oraz określa wstępne warunki akceptowalności transakcji.

Platforma Made in Europe promowana jest przez ChinaWay w najpopularniejszych chińskich wyszukiwarkach internetowych Baidu i 360, na portalach społecznościowych oraz forach tematycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do współpracy wszystkie firmy, które chcą sprzedawać swoje produkty i usługi na największym rynku na świecie!

Link do strony madeineurope

Spółka działa z poszanowaniem prawa chińskiego, okresowo monitorując legalność kroków i podjętych działań i realizacji, stale współpracując z partnerską Kancelarią Prawną


Uczestniczymy w wielu seminariach dot. możliwości wejścia na rynek chiński. Poniżej otrzymane przez nas referencje.